×

جهان تغییر کرده است.

امروزه دیگر قیمت و محصولات، تنها عوامل برتری یک شرکت محسوب نمی¬شوند. همه چیز به تجربه مشتری بستگی دارد. این مشتریان هستند که همه چیز را تعیین می¬کنند و TeleTech به خوبی به این مسئله آگاه است.

بالغ بر 30 است کهTeleTech در سراسر دنیا به کمک برندهای مختلف آمده و با طراحی و ارائه تجارب بی¬نقص خود موجب تعامل با مشتری و خلق ارزش شده است. ما نُه جلد کتاب با موضوع راهکار جذب مشتری به چاپ رسانده¬ایم و در زمره نخستین افرادی هستیم که به طراحی و ساخت سیستم¬های ارتباطات ابری پرداخته¬ایم. روزانه از طریق کانال¬های مختلف بر تعاملات بیش از5/3 میلیون مشتری نظارت داریم. ما تمامی این موارد را تجربه کرده و انجام داده¬ایم.

به منظور انتقال دانش و مهارت خدمات‌رسانی مشتری¬ به سفارش¬دهندگان خود و مشتریان آن¬ها، برنامه تعاملی کلی را طراحی کرده‌ایم که حاصل چندین دهه برتری ما در ارائه مشاوره، تجزیه و تحلیل¬ها، تکنولوژی و ارائه خدمات است.

خدمات ما

مشاوره

ما به شما کمک می¬کنیم تا ارزش اقتصادی تجربه استثنایی مشتری خود را درک کنید و با شما همراه می¬شویم تا بتوانید برای به انجام رساندن آن برنامه ریزی کنید. ما شما را از اینکه چگونه مشتریان تمایل به همکاری دارند آگاه ساخته و سپس یاری¬تان می-کنیم تا افراد، روند کار و سیستم¬ها را طوری گرد هم بیاورید که فراتر از حد انتظارشان باشد.

تکنولوژی

ما در هر زمان، هر مکان و از طریق کانال‌های مختلف، تکنولوژی و بهترین شیوه¬ها را در اختیار شما قرار می¬دهیم تا به تجربه مشتری دسترسی داشته باشید. با تمرکز بر این موضوع که مشتریان چگونه قصد تعامل با شما را دارند این امکان را فراهم می-سازیم تا یک زیرساخت تکنولوژیکی را طراحی و اداره کنید که سیستم¬های شما را کارآمدتر کرده و رضایت مشتریان را افزایش دهد.

خدمات نظارتی

هر زمان که یک مشتری با شرکت شما وارد معامله ¬شود فرصتی برای خلق یک ارزش بلند مدت تلقی می¬شود. ما برای بهره‌برداری از همه لحظات، افراد، پروسه¬ها و تکنولوژی مناسب را گرد هم می¬آوریم. بالغ بر 30 سال است که توانایی ما در استخدام، آموزش و مدیریت برنامه¬های حرفه¬ای ارتباط با مشتری باعث افزایش سودآوری و رضایتمندی مشتری در سراسر دنیا گشته است.

خدمات پیشرفت شغلی:

در دنیایی که درآمد امتیاز محسوب می¬شود اشتغال مسیر دستیابی به آن است. ما شما را به مسیری هدایت می¬کنیم که با ترکیب منحصر به فردی از تجزیه و تحلیل¬ها، تکنولوژی و ذکاوت در فروش به این مهم دست پیدا کنید. کسب مشتری و راه¬های حفظ او، مدیریت برنامه¬ فروش¬های چند مجرایی و امور بازاریابی دیجیتال تخصص ماست.

چگونه می¬توانیم به شما کمک کنیم؟

 

بازاریابی

ما به بازاریاب¬هایی مانند شما کمک می¬کنیم تا با به‌کارگیری داده¬ها، روش¬ها و تکنولوژی اطمینان حاصل کنند که تجربه مشتری با تعهدات برند آن¬ها سازگای دارد. با استفاده از یک راهکار منسجم که مبتنی بر الگوی خرید مشتری است درآمد شما را افزایش می‌دهیم.

فروش

افزایش فروش وکاهش هزینه¬ها. ما ازاین موضوع آگاه هستیم. به همین دلیل جدیدترین تکنولوژی¬ها را با بهترین شیوه¬های فروش در هم می¬آمیزیم تا به نتیجه برسیم. ما میلیاردها دلار درآمد نهایی را برای شرکت¬های نظیر شما به ارمغان آورده¬ایم.

حمایت از مشتری

افزایش هزینه¬ها و نیز بالارفتن انتظارات مشتری، روز به روزعرصه رقابت را تنگ تر می¬کند. رویکرد استفاده از تجربه مشتری که درستی آن برای ما به اثبات رسیده موجب افزایش وفادرای مشتری و نیز حاشیه سود می¬شود. ما به 51 زبان تسلط داریم و روزانه با 5/3 میلیون مشتری در ارتباط هستیم. تجربه ما درهیچ حد و مرزی نمی‌گنجد.

تکنولوژی

هیچ چیز از این سخت¬تر نیست که بخواهیم مانند شما در تکنولوژی یکه تاز باشیم. زیرساختهای قدیمی، سیستم داده¬های نامرتبط و بالا رفتن سطح انتظارات مشتریان کار پیشرو بودن را دشوار ساخته است. ما در هر زمان و از هر طریق، ابزارها و توانایی مورد نیاز شما جهت ارائه تجربه استثنایی مشتری را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

تجزیه و تحلیلها

سالانه اطلاعاتی با حجمی بالغ بر 300 ترابایت را در اختیار مدیرانی همچون شما قرار می¬دهیم تا از آن برای پیش¬بینی و ارتقاء انتظارات مشتری استفاده کنید و یا حتی از سطح انتظارات مشتری فراتر روید. حتی اگر هدف شما درک تجربه مشتری، اولویت-ها و یا ارزش‌ها باشد باز هم تیم تحلیل ما نگرش و شناخت لازم جهت پیشرفت را به شما القا می¬نماید.

از چه صنایعی پشتیبانی می¬کنیم؟

خودرو

طبق پژوهش گوگل 2013 در صنعت خودرو، 70% از خریداران خودرو، تجارب قبلی خود از یک برند را مبنای انتخاب قرار می¬دهند. در نتیجه سازندگان می¬بایستدیالوگی مرتبط با تجربه مشتری در پیش گیرند. ما با سازندگان همراه می¬شویم تا تجربه مشتری را طراحی و به اجرا درآوریم تا خریدارانی که تنها یک بار خرید کرده¬اند را به مشتریان دائمی تبدیل کنیم.

ارتباطات، رسانه و تکنولوژی

در صنعتی که میزان رضایتمندی مشتری در آن چندان بالا نیست حفظ وفاداری مشتریان کار دشواری است. پیشرفت زمانی حاصل می¬شود که شرکت جلب اعتماد کرده و بتواند این اعتماد - و کسب وکار- مشتریان خود را حفظ کند. چندین شرکت¬ بزرگ در این صنعت به ما مراجعه کردند و چنین رویه¬ای را در پیش گرفتند و تجربه¬ای کسب کردند که مشتریان از آن با افتخار یاد می¬کنند.

خدمات مالی

صنعت آشفتگی گسترده¬ای را تجربه می¬کند و مشتریان بیش از پیش حق انتخاب دارند. راه¬حل¬های ویژه ما در لحظات حساس، میان سفارش دهنده و موسسه اعتماد برقرار می¬سازد، ارزش مادام العمر/دائمی مشتری را افزایش داده و روابط طولانی مدت و تضمین‌شده¬ای را به همراه خواهد داشت.

بهداشت و درمان

رابطه میان بیمار، پزشک و ارائه‌کننده خدمات به سرعت در حال تغییر است. با اتخاذ رویکرد درست، می¬توان دردهای ناشی تغییر روابط و الگوها را به تجربه¬ای تبدیل کرد که به درمان توجه ویژه دارد. اساس رویکرد کلی ما ادغام تکنولوژی و توجه مشتری به برنامه¬هایی که هزینه کمتری در بر دارند، افزایش ارزش سهام داران، ارتقای سلامت و حفظ مشتری است.

دولت

بسیاری از نهادها با سیستم¬های قدیمی و دستی که نسل هاست به دلیل کمبود بودجه، تکنولوژی¬های قدیمی و یا اقتضائات دولتی خود با آن سر و کار دارند در کشمکش هستند. ما مستقیماً با نهادهای دولتی کار کرده¬ایم و نسبت به تغییر سیستم¬ها و روند کاری آن¬ها اقدام نموده¬ایم: کاهش درصد ریسک، افزایش درک عمومی و کاهش هزینه¬های عملیاتی برای خدمات حساس از نتایج کار ما بوده است.

خرده فروشی

حرف مشتری بر همه چیز مقدم است. تجربه مشتری- خوب یا بد- تأثیرگذارترین عامل است. شرکت¬ها می¬توانند راه¬های بهتری برای استفاده از منابع اطلاعات و تعاملات چند مجرایی پیدا کنند و از این طریق تغییری در چگونگی مداخله مشتری ایجاد کنند، اما تعداد این شرکت¬ها محدود است. ما به برخی از بزرگترین خرده¬فروشان جهان کمک می¬کنیم تا درآمد کسب کرده، برای برند خود مشتریان وفادار پیدا کنند و موجبات رضایتمندی آن¬ها را فراهم سازند.

سفر و مهماننوازی

طبق نظرسنجی خدمات مشتریان امریکن اکسپرس (American Express Customer Service Barometer) مشتریان بیش از پیش درمورد تجربیاتشان با مردم صحبت می¬کنند— توانایی درک نیازهای مشتری توسط یک شرکت ممکن است به شکست یا پیروزی منجرشود. ما به شرکت¬ها کمک می¬کنیم تا به لحاظ تکنولوژیکی و فردی بهتر پاسخگوی مشتریان باشند- و رابطه¬ متقابلی را ایجاد کنند مردم را به بازگشت ترغیب کنند.

TeleTech در بیش از 80 کشور و به بیش از 50 زبان خدمات ارائه می¬کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر تماس بگیرید.

++44 28 9 057 5000
با دفتر فروش محلی تماس بگیرید:
Contact Regional Sales Office

TeleTech United Kingdom
81-85 Duncairn Gardens
Belfast BT15 2GQ
United Kingdom

SPOTLIGHT

NEWS & EVENTS
TeleTech Announces Second Quarter 2017 Financial Results
TeleTech Welcomes Jeff Marcoux as Vice President, Product Marketing

Customer Experience Solutions and Marketing Innovation Expert Bolsters Customer Experience and Service Design Acumen
Read press release

CONTACT US

9197 South Peoria Street
Englewood, CO, U.S.A
80112-5833

Phone for general inquiries

US: +1.800.835.3832
INT: +1.303.397.8100

Phone for services information

US: +1.877.206.8119
INT: +1.480.389.1436

 
TTEC Schedules Fourth Quarter and Full Year 2017 Earnings Release and Webcast of Investor Conference Call
Customer Experience Pioneer and Leader TTEC Launches New Look to Complement New Name
latest news
latest news