×

Dünya değişti.

Şirketler artık avantajlı konumda olmak için fiyatlarına veya ürünlerine güvenemiyor. Her şey müşteri deneyimlerine bağlı. Müşteriler ihtiyaçlarının kendi koşullarına göre karşılanmasını istiyor ve TeleTech bunun nasıl başarılabileceği konusunda uzman bir ekipten oluşuyor.

30 yılı aşkın bir süredir, TeleTech dünyanın her yerinden birçok markanın, müşterinin ilgisini çeken ve değer katan kusursuz deneyimler tasarlamasına ve bu tasarımları hayata geçirmesine yardımcı olmaktadır.. Müşteri stratejisi üzerine dokuz kitap yayımladık, bulut iletişim sistemlerini ilk tasarlayan ve kuran şirket olarak her gün çok sayıda kanal üzerinden 3,5 milyondan fazla müşteri etkileşimini yönetmekteyiz.

Danışmanlık, Teknoloji, Bakım ve Büyüme hizmetleri konusundaki bilgi birikimimizi ve uzmanlığımızı kendi müşterilerimize ve onların müşterilerine aktarmak için onlarca yıllık tecrübelerimizden faydalanan tümüyle entegre bir etkileşim platformu oluşturduk.

Ne Yapıyoruz

Danışmanlık

Metodolojilerimizi kullanarak, sizlerin sıra dışı bir müşteri deneyiminin ekonomik değerini anlamanıza yardımcı olup, bunu sağlayacak yol haritasını oluştururken size ortaklık ediyoruz. Müşterilerinizin nasıl etkileşim kurmak istediğine dair anlayışınızı geliştiriyor ve onların beklentilerinin ötesine geçmek için insanları, süreçleri ve sistemleri bir araya getirmenize yardımcı oluyoruz.

Teknoloji

Teknoloji, müşterilerinize istediklerini verme gücüne sahiptir. Kusursuz bir deneyim. Bu kusursuz müşteri deneyimini her zaman, her yerde ve her kanaldan ulaşılabilir kılacak teknolojik araçları ve en iyi uygulamaları sunuyoruz. Müşterilerinizin sizinle nasıl etkileşim kurmak istediğine odaklanarak, sistemlerinizi daha verimli ve müşterilerinizi daha mutlu yapacak teknoloji altyapısını tasarlamanıza, kurmanıza ve yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Bakım Hizmetleri

Bir müşterinin şirketinizle her etkileşim kurduğu an uzun dönemli bir değer oluşturmak ve markanızı güçlendirmek için bir fırsattır. Her anı kazanmak için doğru insanları, süreçleri ve teknolojiyi bir araya getiriyoruz. 30 yılı aşkın süredir işe alma, eğitim ve profesyonel müşteri iletişim programlarını yönetme becerilerimiz sayesinde dünya çapında kârlılığı ve müşteri memnuniyetini artırmayı başardık.

Büyüme Hizmetleri

Kazancın kurumsal karne olduğu bir dünyada etkileşimin önemi büyük. Bu yolda analiz, teknoloji ve satış zekasının eşsiz birleşimiyle rehberlik ediyoruz. Müşteri kazanma ve elde tutma programları geliştirmede, çok kanallı satış programları yönetiminde ve dijital pazarlama kampanyalarında başarılıyız.

Kime Yardımcı Oluyoruz

Pazarlama

Sizler gibi pazarlamacılara markanızın söz verdiği müşteri deneyiminin sunulmasını sağlayacak verileri, süreçleri ve teknolojiyi kullanmada yardımcı oluyoruz. Her müşterinin satın alma yaşam döngüsünü izleyen entegre bir stratejiyle, sizlerin pazarlamaya harcadığınız her kuruşun karşılığını almanızı sağlıyoruz.

Satış

Satışları artırmak ve maliyetleri düşürmek istiyorsunuz. Anlıyoruz. Bu yüzden de sonuç almak için son teknolojiyi en iyi satış uygulamalarıyla birleştiriyoruz. Sizin gibi şirketlere milyarlarca dolarlık gelir artışı sağladık.

Müşteri Hizmetleri

Artan müşteri beklentileriyle birlikte artan maliyetler her gün rekabet etmeyi zorlaştırıyor. Kanıtlanmış müşteri deneyimi yaklaşımımız sayesinde müşteri sadakati ve kâr marjınız da artırıyor. 51 dil konuşuyoruz ve günlük 3,5 milyon müşteri etkileşimi gerçekleştiriyoruz, deneyimimizin sınırı yok.

Bilişim Teknolojileri

Sizin gibi bir teknoloji lideri olmak hiç bu kadar zor olmamıştı. Eski altyapı, bağlantısı kesilmiş veri sistemleri ve artan beklentiler bir adım önde kalmayı güçleştiriyor. Her kanaldan, her zaman sıra dışı müşteri deneyimi sunabilmek için ihtiyacınız olan araçları ve yeteneği size getiriyoruz.

Analitik

Her yıl, sizler gibi yöneticilerin müşteri beklentilerini öngörmesi, geliştirmesi ve aşması için 300 terabaytın üzerinde veri çalıştırıyoruz. Analiz ekibimiz bir müşterinin geçmiş deneyimlerini, tercihlerini veya değerini anlamak için büyümeyi teşvik edecek kavrayışa sahip olmanızı sağlıyor.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Otomotiv

Google'ın 2013'te otomotiv sektörüne yönelik çalışmasına* göre, araç satın alanların yüzde 70'inin bir markayla daha önceki deneyimlerine dayanarak seçim yaptıkları görülmüştür. Bu nedenle, üreticilerin müşteri deneyimi boyunca müşterileriyle kurmaları gereken diyalog ve iletişimin önemi büyüktür. Markalarını ilk kez satın alan müşterileri uzun dönemli marka savunucularına çeviren bir müşteri deneyimi tasarlamak ve tasarımı hayata geçirmek üzere üreticilerle işbirliği içindeyiz.

İletişim, Medya ve Teknoloji

Müşteri memnuniyetinin olabildiğince düşük olduğu bir sektörde sadakati korumak güçtür. Büyüme ancak şirket müşterilerinin güvenini kazanıp korumakla mümkündür. Sektördeki en büyük şirketlerden bazıları bu döngüyü kırmak ve müşterilerin övünebileceği bir deneyim sunmak için bize gelmektedir..

Finansal Hizmetler

Sektör büyük bir karmaşayla karşı karşıya ve müşterilerin hiç olmadığı kadar çok seçeneği bulunuyor. Kişiye özel güven oluşturmak, müşteri ömrünün değerini artırmak ve uzun dönemli güven ilişkileri geliştirmek amacıyla çözümlerimizde karar anlarından yararlanıyoruz.

Sağlık Hizmeti

Hasta, doktor ve sağlayıcı arasındaki ilişki büyük hızla değişiyor. Bütüncül yaklaşımımız teknoloji ve müşteri odağını maliyetleri düşüren, hissedarların değerini yönlendiren ve müşterileri elde tutan programlara harmanlıyor.

Kamu Kuruluşları

Pek çok kurum bütçe kısıtlamaları, güncelliğini kaybetmiş teknolojiler ve federal gereklilikler nedeniyle eski sistemler ve manüel gerçekleştirilen süreçlerle boğuşuyor. Riski azaltmak, kamu algısını geliştirmek ve kritik hizmetlerde işletim maliyetlerini düşürmek üzere sistem ve süreçleri yenilemek için doğrudan kamu kurumlarıyla birlikte çalıştık.

Seyahat ve Konaklama

American Express Müşteri Hizmetleri Barometresi'ne* göre, müşteriler deneyimlerini hiç olmadığı kadar çok paylaşıyor; bir şirketin müşterinin yolculuk ihtiyaçlarını anlama kapasitesi, yolculuğun gerçekleşmesine veya iptal edilmesine neden olabilir. Bizler, şirketlerin müşteriye kişisel olduğu kadar teknolojik olarak da duyarlılığını artırmasına ve onlarla uzun dönemli bir ilişki oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

Seyahat ve Konaklama

American Express Müşteri Hizmetleri Barometresi'ne* göre, müşteriler deneyimlerini hiç olmadığı kadar çok paylaşıyor; bir şirketin müşterinin yolculuk ihtiyaçlarını anlama kapasitesi, yolculuğun gerçekleşmesine veya iptal edilmesine neden olabilir. Bizler, şirketlerin müşteriye kişisel olduğu kadar teknolojik olarak da duyarlılığını artırmasına ve insanları karşılığını vermeye teşvik eden bir ilişki oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

TeleTech, 80'den fazla ülkede ve 50'den fazla dilde hizmet sunuyor. Size nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki numaradan ofisimize ulaşın:

+44 28 9 057 5000
Bölge Satış Ofisi ile iletişime geçin

TeleTech United Kingdom
81-85 Duncairn Gardens
Belfast BT15 2GQ
İngiltere

SPOTLIGHT

NEWS & EVENTS
TeleTech Announces Second Quarter 2017 Financial Results
TeleTech Welcomes Jeff Marcoux as Vice President, Product Marketing

Customer Experience Solutions and Marketing Innovation Expert Bolsters Customer Experience and Service Design Acumen
Read press release

CONTACT US

9197 South Peoria Street
Englewood, CO, U.S.A
80112-5833

Phone for general inquiries

US: +1.800.835.3832
INT: +1.303.397.8100

Phone for services information

US: +1.877.206.8119
INT: +1.480.389.1436

 
TTEC Schedules Fourth Quarter and Full Year 2017 Earnings Release and Webcast of Investor Conference Call
Customer Experience Pioneer and Leader TTEC Launches New Look to Complement New Name
latest news
latest news